Liikmed

Liikmete nimekiri seisuga 17.01.2017.


Hariduskomisjon

Laura Lelov
Komisjoni esimees
Pärnu Ülejõe Põhikooli esindaja

Anita Tamm 
Komisjoni liige
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja 

Eliise Haljas
Komisjoni liige
Pärnu Koidula Gümnaasiumi esindaja

Heleen Saarse

Komisjoni liige
Pärnu Koidula gümnaasiumi esindaja

Karoliine Aus

Komisjoni liige
Pärnu Ühisgümnaasiumi esindaja

Mari-Liis Lehiste

Komisjoni liige
Pärnu Ülejõe Põhikooli esindaja

Melody Nirk
Komisjoni liige
Pärnu Ülejõe Põhikooli esindaja

Kristina Allika
Komisjoni liige
Pärnu Vanalinna Põhikooli esindaja

Kätlin Rändla
Komisjoni liige
Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli esindaja


Kultuuri- ja spordikomisjon

Karel Paan

Komisjoni esimees
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja

Sigrit Alunurm

Komisjoni liige
Pärnu Ühisgümnaasiumi esindaja

Marin Vilk
Komisjoni liige
Pärnu Mai Kooli esindaja

Villu Liivla
Komisjoni liige
Pärnu Mai Kooli esindaja


Majandus- ja sotsiaalkomisjon

Britta Kari
Komisjoni esimees
Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli esindaja

Laura Kiviselg
Komisjoni liige
Pärnu Koidula Gümnaasiumi esindaja

Egle Kuusik
Komisjoni liige
Pärnu Koidula Gümnaasiumi esindaja

Katarina Ild
Komisjoni liige
Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli esindaja

Jasmiin Üpraus
Komisjoni liige
Pärnu Vabakooli esindaja


Aasta noortekogulased

Laura Kiviselg
Aasta noortekogulane 2016





Laura Raag
Aasta noortekogulane 2015



Karoliine Aus
Aasta noortekogulane 2014

Triin Mäger
Aasta noortekogulane 2013


Siret Reinart 
Aasta noortekogulane 2012











Pärnu linna Noortekogu vilistlased

2015/2016
Laura Raag (kultuuri- ja soprdikomisjoni endine esimees) - aastast 2014

Elizaveta Jasnova (hariduskomisjoni liige) - aastast 2015
Hanna Mai Raadik (hariduskomisjoni liige) - aastast 2013


2014/2015
Helen Maria Raadik (hariduskomisjoni liige) - aastast 2011

2013/2014
Merili Andla (kultuuri- ja spordikomisjoni liige) - aastast 2014
Triin Mäger (üliõpilaste komisjoni esimees ja infojuht) - aastast 2014
Joanna Meister (majandus- ja sotsiaalkomisjoni liige) - aastast 2014

2012/2013

Mart Kimmel (majandus- ja sotsiaalkomisjoni endine esimees) - aastast 2013.
Dan Grišin (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees) - aastast 2013.
Gerrit Lääne (liikmete komisjoni endine esimees) - aastast 2013.
Amalie Sillat (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2013.
Grete Latt (liikmete komisjoni endine esimees) - aastast 2013.

2011/2012

Kertti Merimaa (majandus- ja sotsiaalkomisjoni endine liige) - aastast 2012.
Siret Reinart (hariduskomisjoni endine esimees) - aastast 2012.
Berit Vain (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2012.
Katrina Nõupuu (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2012.
Sander Gansen (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2012.
Taavi Tamm (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2o12.

2010/2011

Kätlin Tsupsmann (üliõpilaste komisjoni endine esimees) - aastast 2011.
Valerija Hohlenkova (majandus- ja sotsiaalkomisjoni endine liige) - aastast 2011.
Mariell Vikkisk (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2011.
Johanna Saareke (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees) - aastast 2011.
Riin Leas (hariduskomisjoni endine esimees) - aastast 2011.
Enn Mäeorg (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2011.
Tauri Parik (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees) - aastast 2011.
Liis Tapasia (kultuuri- ja spordikomisjon endine esimees) - aastast 2011.
Margaret Lankots (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2011.
Johanna Pärn (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2011.

2009/2010

Aino-Silvia Tali (hariduskomisjoni endine esimees) - aastast 2010.
Rasmus Peeker (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2010.

Jälgi meie tegemisi!