Liikmed


Liikmete nimekiri seisuga 18.10.2017.

Hariduskomisjon


Laura Lelov
Komisjoni esimees
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja











Anita Tamm 
Pressiesindaja
Komisjoni liige
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja 










Eliise Haljas
Komisjoni liige
Pärnu Koidula Gümnaasiumi esindaja












Heleen Saarse
Infojuht
Komisjoni liige
Pärnu Koidula gümnaasiumi esindaja








Kristina Allika
Komisjoni liige
Pärnu Vanalinna Põhikooli esindaja









Mari-Liis Lehiste
Komisjoni liige
Pärnu Ühisgümnaasiumi esindaja

Kätlin Rändla
Komisjoni liige
Pärnu Ühisgümnaasiumi esindaja


Kultuuri- ja spordikomisjon


Villu Liivla
Komisjoni esimees
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja


Eerik Hannus
Komisjoni liige
Pärnu Ühisgümnaasiumi esindaja













Sigrit Alunurm
Aseesimees
Komisjoni liige

Pärnu Ühisgümnaasiumi esindaja








Marin Vilk
Komisjoni liige
Pärnu Mai Kooli esindaja

Carlo-Antonio Folberg
Komisjoni liige
Pärnu Kutsehariduduskeskuse esindaja










Viktor Tund
Komisjoni liige
Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži esindaja

Triini Viks
Komisjoni liige
Pärnu Koidula Gümnaasiumi esindaja


Majandus- ja sotsiaalkomisjon

Britta Kari
Komisjoni esimees
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja











Katarina Ild
Komisjoni liige
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja



Laura Kiviselg
Esimees
Komisjoni liige
Pärnu Koidula Gümnaasiumi esindaja









Andra-Helena Toomet
Komisjoni liige
Pärnu Koidula Gümnaasiumi esindaja









Liisa Kesküla
Komisjoni liige
Eesti Skautideühingu esindaja










Aasta noortekogulased


Laura Kiviselg
Aasta noortekogulane 2017


Laura Kiviselg
Aasta noortekogulane 2016





Laura Raag
Aasta noortekogulane 2015



Karoliine Aus
Aasta noortekogulane 2014

Triin Mäger
Aasta noortekogulane 2013


Siret Reinart 
Aasta noortekogulane 2012











Pärnu linna Noortekogu vilistlased
2016/2017
Egle Kuusik (majandus- ja sotsiaalkomisjoni liige, pressiesindaja)- aastast 2015
Karoliine Aus (hariduskomisjoni liige)- aastast 2013
Karel Paan (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees)- 

2015/2016
Laura Raag (kultuuri- ja soprdikomisjoni endine esimees) - aastast 2014

Elizaveta Jasnova (hariduskomisjoni liige) - aastast 2015
Hanna Mai Raadik (hariduskomisjoni liige) - aastast 2013


2014/2015
Helen Maria Raadik (hariduskomisjoni liige) - aastast 2011

2013/2014
Merili Andla (kultuuri- ja spordikomisjoni liige) - aastast 2014
Triin Mäger (üliõpilaste komisjoni esimees ja infojuht) - aastast 2014
Joanna Meister (majandus- ja sotsiaalkomisjoni liige) - aastast 2014

2012/2013

Mart Kimmel (majandus- ja sotsiaalkomisjoni endine esimees) - aastast 2013.
Dan Grišin (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees) - aastast 2013.
Gerrit Lääne (liikmete komisjoni endine esimees) - aastast 2013.
Amalie Sillat (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2013.
Grete Latt (liikmete komisjoni endine esimees) - aastast 2013.

2011/2012

Kertti Merimaa (majandus- ja sotsiaalkomisjoni endine liige) - aastast 2012.
Siret Reinart (hariduskomisjoni endine esimees) - aastast 2012.
Berit Vain (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2012.
Katrina Nõupuu (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2012.
Sander Gansen (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2012.
Taavi Tamm (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2o12.

2010/2011

Kätlin Tsupsmann (üliõpilaste komisjoni endine esimees) - aastast 2011.
Valerija Hohlenkova (majandus- ja sotsiaalkomisjoni endine liige) - aastast 2011.
Mariell Vikkisk (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2011.
Johanna Saareke (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees) - aastast 2011.
Riin Leas (hariduskomisjoni endine esimees) - aastast 2011.
Enn Mäeorg (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2011.
Tauri Parik (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees) - aastast 2011.
Liis Tapasia (kultuuri- ja spordikomisjon endine esimees) - aastast 2011.
Margaret Lankots (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2011.
Johanna Pärn (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2011.

2009/2010

Aino-Silvia Tali (hariduskomisjoni endine esimees) - aastast 2010.
Rasmus Peeker (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) - aastast 2010.

Jälgi meie tegemisi!